codziennik
turniej



AGENCJA

logo - szare tlo

PiSk Piotr Skorupa TEAM

– bramkarze
Dawid Gargasz – rocznik 1997 – przebieg kariery
Mateusz Harkawy – rocznik 1998 – przebieg kariery 
Bartosz Szelong – rocznik 1995 – przebieg kariery
Jakub Szymański – rocznik 2000 – przebieg kariery
– obrońcy
Kacper Będzieszak – rocznik 1997 – przebieg kariery
Rafał Gertig – rocznik 1988 – przebieg kariery
Mateusz Goerke – rocznik 1997 – przebieg kariery 
Jakub Janur – rocznik 1996 – przebieg kariery
Krzysztof Jurczyk – rocznik 2000
Mateusz Nowara – rocznik 1997 – przebieg kariery
Michał Panufnik – rocznik 1997 – przebieg kariery
Sebastian Pociecha – rocznik 1999
Szymon Surdacki – rocznik 1996 – przebieg kariery
– pomocnicy
Jakub Apolinarski – środkowy pomocnik, rocznik 1999
Eryk Buchalik – pozycja 10/skrzydłowy, rocznik 2000
Dominik Budzik – prawe skrzydło, rocznik 1996 – przebieg kariery
Mikołaj Gabor – skrzydłowy, rocznik 1998 – przebieg kariery
Aleksander Chmielewski – skrzydłowy, rocznik 1998 – przebieg kariery
Dominik Konieczny – defensywny, rocznik 1997 – przebieg kariery
Piotr Kwoska – skrzydłowy/napastnik, rocznik 2000
Szymon Majcher – pomocnik, rocznik 1999 – przebieg kariery
Maciej Obodecki – pomocnik, rocznik 1999 – przebieg kariery
Szymon Piekarski – pomocnik, rocznik 1999
Aleksander Sopel – pozycja 8, rocznik 1998 – przebieg kariery
Damian Szczepański – skrzydłowy, rocznik 1996 – przebieg kariery
– napastnicy
Ireneusz Butowicz – rocznik 1998 – przebieg kariery
Patryk Kaczmarzyk – rocznik 2000
Adrian Chopcia – rocznik 1998 – przebieg kariery
Michał Chyrek – rocznik 1996 – przebieg kariery
Bartosz Nowakowski – rocznik 1999 – przebieg kariery
Maciej Radaszkiewicz – rocznik 1997 – przebieg kariery
Damian Stąpała – rocznik 1998 – przebieg kariery

Testowali i kontraktowali zawodników naszego TEAMU

Transfery/wypożyczenia  –  testy 

  1. Mohamad Kdouh (napastnik, Liban) – Ilves Tampere (Finlandia) – 2015
  2. Danijel Jurisić (napastnik, Słowenia) – Infonet Tallinn (Estonia) – 2015
  3. Piotr Makowski (napastnik, Polska) – Olimpia Zambrów (Polska) – 2015
  4. Victor Zapata (napastnik, Kolumbia) – Sandecja Nowy Sącz (Polska) – 2015
  5. Denis Chojnacki (bramkarz, Polska) – Concordia Knurów (Polska) – 2015
  6. Roman Skorupa (obrońca, Polska) – Pniówek 74 Pawłowice Śląskie (Polska) – 2015
  7. Piotr Makowski (napastnik, Polska) – Skra Częstochowa (Polska) – 2015
  8. Łukasz Kuropka (obrońca, Polska) – Concordia Knurów (Polska) – 2015
  9. Mirosław Kuczera (bramkarz, Polska) – Concordia Knurów (Polska) – 2015
  10. Bartosz Szelong (bramkarz, Polska) – Nadwiślan Góra (Polska) – 2015
  11. Manuel Curto (pomocnik, Portugalia) – Górnik Zabrze (Polska) – 2015
  12. Damian Michalik (pomocnik, Polska) – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polska) – 2015
  13. Joslain Mayebi (bramkarz, Kamerun) – TB Tvøroyri (Wyspy Owcze) – 2016
  14. Herve Din Din (napastnik, Kamerun) – TB Tvøroyri (Wyspy Owcze) – 2016
  15. Bartosz Szelong (bramkarz, Polska) – Polonia Bytom (Polska) – 2016
  16. Damian Michalik (pomocnik, Polska) – Zawisza Bydgoszcz (Polska) – 2016
  17. Hugues Wilfried Hamed Da (napastnik, Burkina Faso) – Song Lam Nghe An (Wietman) – 2016
  18. Ritus Krjauklis (obrońca, Łotwa) – Olimpia Grudziądz (Polska) – 2016
  19. Dziugas Bartkus (bramkarz, Litwa) – Górnik Łęczna (Polska) – 2016
  20. Edvardas Gaurilovas (obrońca, Litwa) – Zagłębie Sosnowiec (Polska) – 2016
  21. Krystian Furgacz (pomocnik, Polska) – LKS Bełk (Polska) – 2016
  22. Roman Skorupa (obrońca, Polska) – LKS Bełk (Polska) – 2016
  23. Karol Pstuś (pomocnik, Polska) – Szombierki Bytom (Polska) – 2016
  24. Szymon Surdacki (obrońca, Polska) – Gwarek Tarnowskie Góry (Polska) – 2016
  25. Mateusz Nowara (obrońca, Polska) – Ruch Radzionków (Polska) – 2016
  26. Matej Centrih (obrońca, Słowenia) – Egersunds IK (Norwegia) – 2016
  27. Kaimar Saag (napastnik, Estonia) – Egersunds IK (Norwegia) – 2016
  28. Jakub Botor (bramkarz, Polska) – Concordia Knurów (Polska) – 2016
  29. Dmitri Verkhovtsov (obrońca, Białoruś) – Korona Kielce (Polska) – 2016
  30. Jakub Botor (bramkarz, Polska) – Jedność 32 Przyszowice (Polska) – 2016
  31. Stefano Kunchev (bramkarz, Bułgaria) – Egersund IK (Norwegia) – 2016
  32. Piotr Makowski (napastnik, Polska) – Karpaty Krosno (Polska) – 2016
  33. Karol Pstuś (pomocnik, Polska) – Concordia Knurów (Polska) – 2016
  34. Denis Chojnacki (bramkarz, Polska) – Jedność 32 Przyszowice (Polska) – 2016
  35. Roman Skorupa (obrońca, Polska) – Polonia Łaziska Górne (Polska) – 2016
  36. Nongotamba Shutsa A Lody (obrońca, Finlandia) – Elverum Football (Norwegia) – 2016
  37. Dawid Gargasz (bramkarz, Polska) – Sarmacja Będzin (Polska) – 2016
  38. Krystian Maślanka (obrońca, Polska) – Poprad Muszyna (Polska) – 2016
  39. Reuben Ayarna (pomocnik, Ghana) – Ilves Tampere (Finlandia) – 2016
  40. Frederic Nimani (napastnik, Francja) – Egersund IK (Norwegia) – 2016
  41. Joel Tshibamba (napastnik, DR Konga) – FC Ha Noi T&T (Wietnam) – 2016
  42. Damian Michalik (pomocnik, Polska) – Olimpia Grudziądz (1 liga, Polska) – 2016
  43. Karol Pstuś (pomocnik, Polska) – Raków Częstochowa (2 liga, Polska) – 2016
  44. Krystian Maślanka (obrońca, Polska) – Raków Częstochowa (2 liga, Polska) – 2016
  45. Patryk Dudziński (napastnik, Polska) – Pniówek Pawłowice Śląskie (3 liga, Polska) – 2016
  46. Karol Pstuś (pomocnik, Polska) – Pniówek Pawłowice Śląskie (3 liga, Polska) – 2016
  47. Remigiusz Curyło (obrońca, Polska) – ROW Rybnik (2 liga, Polska) – 2016
  48. Dawid Gargasz (bramkarz, Polska) – BKS Stal Bielsko-Biała (3 liga, Polska) – 2016
  49. Szymon Surdacki (obrońca, Polska) – Karpaty Krosno (3 liga, Polska) – 2016
  50. Remigiusz Curyło (obrońca, Polska) – Soła Oświęcim (3 liga, Polska) – 2016
  51. Oskar Wieliczko (bramkarz, Polska) – Karpaty Krosno (3 liga, Polska) – 2016
  52. Łukasz Buczkowski (obrońca, Polska) – Sokół Ostróda (3 liga, Polska) – 2016
  53. Tomasz Czogała (pomocnik, Polska) – Polonia Łaziska Górne (4 liga, Polska) – 2016
  54. Patryk Dudziński (napastnik, Polska) – Polonia Łaziska Górne (4 liga, Polska) – 2016
  55. Christian Pouga (napastnik , Kamerun) – PS Kemi (1 liga, Finlandia) – 2016
  56. Dominik Mąka (napastnik, Polska) – Polonia Łaziska Górne (4 liga, Polska) – 2016
  57. Mateusz Kiepura (obrońca, Polska) – RKS Grodziec (4 liga, Polska) – 2016
  58. Wojciech Walkowski (obrońca, Polska) – Concordia Knurów (4 liga, Polska) – 2016
  59. Karol Pstuś (pomocnik, Polska) – Soła Oświęcim (3 liga, Polska) – 2016
  60. Mateusz Skrobol (obrońca, Polska) – Iskra Pszczyna (4 liga, Polska) – 2016
  61. Patryk Dudziński (napastnik, Polska) – Iskra Pszczyna (4 liga, Polska) – 2016
  62. Kamil Papis (napastnik, Polska) – Szombierki Bytom (4 liga, Polska) – 2016
  63. Dawid Gargasz (bramkarz, Polska) – Soła Oświęcim (3 liga, Polska) – 2016
  64. Karol Pstuś (pomocnik, Polska) – Gwarek Tarnowskie Góry (4 liga, Polska) – 2016
  65. Remigiusz Curyło (obrońca, Polska) – Gwarek Tarnowskie Góry (4 liga, Polska) – 2016
  66. Dominik Mąka (napastnik, Polska) – Concordia Knurów (4 liga, Polska) – 2016
  67. Tomasz Czogała (pomocnik, Polska) – Concordia Knurów (4 liga, Polska) – 2016
  68. Tomasz Czogała (pomocnik, Polska) – Nadwiślan Góra (4 liga, Polska) – 2016
  69. Przemysław Kwaśniewski (pomocnik, Polska) – Nadwiślan Góra (4 liga, Polska) – 2016
  70. Mateusz Zejer (obrońca, Polska) – Rominta Gołdap (3 liga, Polska) – 2016
  71. Sebastian Pączko (pomocnik, Polska) – Sokół Ostróda (3 liga, Polska) – 2016
  72. Gareth Owen (bramkarz, Walia) – AEK Lernaka (1 liga, Cypr) – 2016
  73. Krystian Maślanka (obrońca, Polska) – Leśnik Manowo (3 liga, Polska) – 2016
  74. Oskar Radkiewicz (bramkarz, Polska) – Nadwiślan Góra (4 liga, Polska) -2016
  75. Anto Pejić (napastnik, Chorwacja) – Leiknir F (1 liga, Islandia) – 2016
  76. Alfi Conteh Lacalle (napastnik, Sierra Leone) – Eiger FK (Norwegia) – 2016
  77. Tomasz Szindler (bramkarz, Polska) – Polonia Łaziska Górne (4 liga, Polska) – 2016
  78. Solomon Kwambe (obrońca, Nigeria) – Odense BK – 2016
  79. Patryk Dudziński (napastnik, Polska) – Unia Turza Śląska (3 liga, Polska) – 2016
  80. Szymon Surdacki (obrońca, Polska) – Unia Turza Śląska (3 liga, Polska) – 2016
  81. Łukasz Czajka (obrońca, Polska) – Pniówek 74 Pawłowice Śląskie (3 liga, Polska) – 2016
  82. Piotr Makowski (napastnik, Polska) – Rozwój Katowice (2 liga, Polska) – 2016
  83. Dominik Konieczny (pomocnik, Polska) – Rozwój Katowice (2 liga, Polska) – 2016
  84. Szymon Surdacki (obrońca, Polska) – Szombierki Bytom (4 liga, Polska) – 2016
  85. Joshua Balogun Kayode (pomocnik, Nigeria) – Warta Poznań (2 liga, Polska) – 2016
  86. Peter Suswam (obrońca, Nigeria) – Warta Poznań (2 liga, Polska) – 2016
  87. Eugen Zasavitchi (pomocnik, Mołdawia) – GKS Tychy (1 liga, Polska) – 2017
  88. Joel Tshibamba (napastnik, DR Konga) – Dogan Turk Birligi (Cypr Północny) – 2017
  89. Maciej Wasilewski (obrońca, Polska) – Warta Poznań (2 liga, Polska) – 2017
  90. Szymon Surdacki (obrońca, Polska) – Jarota Jarocin (3 liga, Polska) – 2017
  91. Łukasz Rylukowski (obrońca, Polska) – Jarota Jarocin (3 liga, Polska) – 2017
  92. Damian Szczepański (pomocnik, Polska) – Sokół Ostróda (3 liga, Polska) – 2017
  93. Łukasz Czajka (obrońca, Polska) – LKS Bełk (4 liga, Polska) – 2017
  94. Oskar Radkiewicz (bramkarz, Polska) – LKS Bełk (4 liga, Polska) – 2017
  95. Jakub Janur (obrońca, Polska) – Legionovia Legionowo (2 liga, Polska) – 2017
  96. Maciej Wasilewski (obrońca, Polska) – Sokół Aleksandrów Łódzki (3 liga, Polska) – 2017
  97. Kacper Będzieszak (obrońca, Polska) – BKS Stal Bielsko-Biała (3 liga, Polska) – 2017
  98. Szymon Surdacki (obrońca, Polska) – Szombierki Bytom (4 liga, Polska) – 2017
  99. Vaclav Jeżdik (obrońca/pomocnik, Czechy) – Polonia Bytom (2 liga, Polska) – 2017
  100. Robert Winogrodzki (bramkarz, Polska) – Leiknir F (1 liga, Islandia) – 2017
  101. Emmanuel Sarki (pomocnik, Nigeria/Haiti) – MFK Karvina (1 liga, Czechy) – 2017
  102. Krystian Maślanka (obrońca, Polska) – Resovia Rzeszów (3 liga, Polska) – 2017
  103. Łukasz Czajka (obrońca, Polska) – Unia Turza Śląska (3 liga, Polska) – 2017
  104. Jakub Janur (obrońca, Polska) – Resovia Rzeszów (3 liga, Polska) – 2017
  105. Aleksander Chmielewski (pomocnik, Polska) – BKS Stal Bielsko-Biała (3 liga, Polska) – 2017
  106. Rudinilson (obrońca, Gwinea Bissau) – Suduva Marijampole (1 liga, Litwa) – 2017
  107. Toni Kolehmainen (pomocnik, Finlandia) – Wisła Puławy (1 liga, Polska) – 2017
  108. Rudinilson (obrońca, Gwinae Bissau) – Utenis Utena (1 liga, Litwa) – 2017
  109. Emmanuel Sarki (pomocnik, Nigeria/Haiti) – GKS Tychy (1 liga, Polska) – 2017
  110. Momodou Ceesay (napastnik, Gambia) – PS Kemi Kings (1 liga, Finlandia) – 2017
  111. Jose Embalo (napastnik, Portugalia) – Raków Częstochowa (1 liga, Polska) – 2017
  112. Dawid Gargasz (bramkarz, Polska) – Górnik Zabrze (Ekstraklasa, Polska) – 2017
  113. Damian Stąpała (napastnik, Polska) – Górnik Zabrze (Ekstraklasa, Polska) – 2017
  114. Mikołaj Gabor (pomocnik, Polska) – Górnik Zabrze (Ekstraklasa, Polska) – 2017
  115. Mateusz Nowara (obrońca) – Siarka Tarnobrzeg (2 liga) – 2017
  116. Mikołaj Gabor (pomocnik, Polska) – Gryf Wejherowo (2 liga, Polska) – 2017
  117. Hindrek Ojamaa (obrońca, Estonia) – Olimpia Grudziądz (1 liga, Polska) – 2017
  118. Dawid Gargasz (bramkarz, Polska) – Legionovia Legionowo (2 liga, Polska) – 2017
  119. Sebastian Pączko (pomocnik, Polska) – Warta Poznań (2 liga, Polska) – 2017
  120. Michał Chyrek (napastnik, Polska) – Warta Poznań (2 liga, Polska) – 2017
  121. Aleksander Chmielewski (pomocnik, Polska) – Elana Toruń (3 liga, Polska) – 2017
  122. Damian Szczepański (pomocnik, Polska) – Jarota Jarocin (3 liga, Polska) – 2017
  123. Konrad Kasolik (obrońca, Polska) – Stal Stalowa Wola (2 liga, Polska) – 2017
  124. Bartosz Szelong (bramkarz, Polska) – GKS 1962 Jastrzębie Zdrój (2 liga, Polska) – 2017
  125. Dawid Gargasz (bramkarz, Polska) – Znicz Pruszków (2 liga, Polska) – 2017
  126. Karol Pstuś (pomocnik, Polska) – Podhale Nowy Targ (3 liga, Polska) – 2017
  127. Dominik Konieczny (pomocnik, Polska) – Gwarek Tarnowskie Góry (3 liga, Polska) – 2017
  128. Kacper Będzieszak (obrońca, Polska) – Elana Toruń (3 liga, Polska) – 2017
  129. Tamas Egerszegi (pomocnik, Węgry) – Miedź Legnica (1 liga, Polska) – 2017
  130. Damian Stąpała (napastnik, Polska) – Karpaty Krosno (3 liga, Polska) – 2017
  131. Łukasz Rylukowski (obrońca, Polska) – Karpaty Krosno (3 liga, Polska) – 2017
  132. Dawid Gargasz (bramkarz) – Pogoń Siedlce (1 liga, Polska) – 2017
  133. Damian Stąpała (napastnik) – Garbarnia Kraków (2 liga, Polska) – 2017
  134. Łukasz Rylukowski (obrońca) – Soła Oświęcim (3 liga, Polska) – 2017
  135. Karol Pstuś (pomocnik) – Sarmacja Będzin (4 liga) – 2017
  136. Szymon Surdacki (obrońca) – MKS Myszków (4 liga) – 2017
  137. Michał Chyrek (napastnik) – Jarota Jarocin (3 liga) – 2017
  138. Łukasz Rylukowski (obrońca/pomocnik) – Wilki Wilcza (4 liga) – 2017
  139. Damian Stąpała (napastnik) – Michałowianka Michałowice (4 liga) – 2017
  140. Rudinilson Silva (obrońca, Gwinea Bissau) – Olympique de Khouribga (1 liga, Maroko) – 2017
  141. Karol Pstuś (pomocnik) – MKS Myszków (4 liga) – 2017
  142. Marius Noubissi (napastnik, Kamerun) – Ilves Tampere (1 liga, Finlandia) – 2017
  143. Michał Chyrek (napastnik) – Unia Solec Kujawski (3 liga) – 2017
  144. Jakub Janur (obrońca) – JKS Jarosław (3 liga) – 2017
  145. Aleksandar Damcevski (obrońca) – Karpaty Lwów (1 liga, Ukraina) – 2017
  146. Ireneusz Butowicz (napastnik) – Carina Gubin (klasa okręgowa) – 2017
  147. Krzysztof Jurczyk (obrońca) – Górnik Zabrze (CLJ) – 2017
  148. Robert Winogrodzki (bramkarz) – Utenis Utena (Litwa) – 2017
  149. Eryk Buchalik (pomocnik) – Górnik Zabrze – 2017
  150. Mateusz Nowara (obrońca) – Pniówek Pawłowice Śląskie – 2017
  151. Maksim Lipin (napastnik) – PS Kemi Kings (Finlandia) – 2017
  152. Teemu Penninkangas (obrońca) – Sandecja Nowy Sącz – 2017
  153. Damian Stąpała (napastnik) – Podhale Nowy Targ – 2017
  154. Mantas Kuklys (pomocnik) – Arka Gdynia – 2017
  155. Kristijan Naumovski (bramkarz) – Birkirkara FC (Malta) – 2017
  156. Teemu Penninkangas (obrońca) – Raków Częstochowa – 2018
  157. Konrad Kasolik (obrońca) – Puszcza Niepołomice – 2018
  158. Daniele Iraci (obrońca) – Gryf Wejherowo – 2018
  159. Jakub Janur (obrońca) – Gryf Wejherowo – 2018
  160. Michał Chyrek (napastnik) – Gryf Wejherowo – 2018
  161. Dawid Gargasz (bramkarz) – Pogoń Siedlce – 2018
  162. Konrad Kasolik (obrońca) – Motor Lublin – 2018
  163. Krystian Furgacz (pomocnik) – Stal Brzeg – 2018
  164. Karl Mool (obrońca) – Sandecja Nowy Sącz – 2018
  165. Damian Bartos (pomocnik) – Pniówek Pawłowice Śląskie – 2018
  166. Michał Panufnik (obrońca) – Gryf Wejherowo – 2018
  167. Daniele Iraci (obrońca) – Sokół Ostróda – 2018
  168. Maciej Radaszkiewicz (napastnik) – Olimpia Zambrów – 2018
  169. Krystian Maślanka (obrońca) – Polonia Łaziska Górne – 2018
  170. Daniele Iraci (obrońca) – Widzew Łódź – 2018
  171. Damian Bartos (pomocnik/napastnik) – Wilki Wilcza – 2018
  172. Michał Panufnik (obrońca) – Orlęta Radzyń Podlaski – 2018
  173. Michał Panufnik (obrońca) – Avia Świdnik – 2018
  174. Hakeem Araba (napastnik) – PS Kemi Kings (Finlandia) – 2018
  175. Aleksander Sopel (pomocnik) – Stal Brzeg – 2018
  176. Maciej Radaszkiewicz (napastnik) – Stal Brzeg – 2018
  177. Aleksander Sopel (pomocnik) – Polonia Bytom – 2018
  178. Sergei Mosnikov (pomocnik) – Olimpia Grudziądz – 2018
  179. Michał Chyrek (napastnik) – Piast Żmigród – 2018
  180. Massamba Sambou (obrońca) – Valur Reykjavik (Islandia) – 2018
  181. Aliyu Abubakar (obrońca) – PS Kemi Kings (Finlandia) – 2018
  182. Mikołaj Gabor (pomocnik) – Olimpia Grudziądz – 2018
  183. Henrik Ojamaa (pomocnik) – Miedź Legnica – 2018
  184. Momodou Ceesay (napastnik, Gambia) – Kyzylzhar SK Petropavlovsk (Kazachstan) – 2018
  185. Jakub Apolinarski (pomocnik) – Polonia Środa Wielkopolska – 2018
  186. Adrian Chopcia (napastnik) – Polonia Środa Wielkopolska – 2018
  187. Aleksander Chmielewski (pomocnik) – Piast Żmigród – 2018
  188. Wojciech Kostelecki (pomocnik) – Pniówek Pawłowice Śląskie – 2018
  189. Damian Szczepański (pomocnik) – Pelikan Łowicz – 2018
  190. Aleksander Chmielewski (pomocnik) – Pniówek Pawłowice Śląskie – 2018
  191. Dominik Budzik (pomocnik) – Ruch Chorzów – 2018
  192. Simon Kupec (obrońca) – GKS Katowice – 2018
  193. Kacper Będzieszak (obrońca) – Ruch Chorzów – 2018
  194. Michał Chyrek (napastnik) – Pelikan Łowicz – 2018
  195. Mateusz Harkawy (bramkarz) – Sarmacja Będzin – 2018
  196. Kacper Będzieszak (obrońca) – Legionovia Legionowo – 2018
  197. Dominik Budzik (obrońca) – Polonia Bytom – 2018
  198. Łukasz Skowron (bramkarz) – Stal Rzeszów – 2018
  199. Szymon Piekarski (pomocnik) – Jarota Jarocin – 2018
  200. Maciej Obodecki (pomocnik) – Sokół Aleksandrów Łódzki – 2018
  201. Michał Chyrek (napastnik) – Stilon Gorzów – 2018
  202. Dominik Konieczny (pomocnik) – Wierzyca Pelplin – 2018
  203. Eryk Buchalik (pomocnik) – Warta Zawiercie – 2018
  204. Krzysztof Jurczyk (obrońca) – Dąb Gaszowice – 2018
  205. Maciej Radaszkiewicz (napastnik) – Ruch Wysokie Mazowieckie – 2018
  206. Maciej Obodecki (pomocnik) – MKS Myszków – 2018
  207. Mateusz Harkawy (bramkarz) – Warta Zawiercie – 2018
  208. Eryk Buchalik (pomocnik) – Sarmacja Będzin – 2018
  209. Szymon Majcher (pomocnik) – Błękitni Ropczyce – 2018
  210. Dawid Gargasz (bramkarz) – Sarmacja Będzin – 2018
  211. Jakub Kosorin (pomocnik) – Ruch Chorzów – 2018

Partnerzy TEAMU PiSk Piotr Skorupa

 

Kartka z historii

ekstraklasa - 1 liga - pasek

zagraniczni

Share Button