Współpracują z nami:
– bramkarze
Jakub Bielecki (2000)    
Michał Bodys (1999)   
Damian Cybulko (1996)   
Dawid Gargasz (1997)   
Mateusz Harkawy (1998)
Krzysztof Kamiński (2001)
Bartosz Szelong (1995)   
Robert Winogrodzki (1993)
– obrońcy
Michał Bedronka (1993) 
Rafał Gertig (1988)
Mateusz Nowara (1997)
Michał Panufnik (1997)
Sebastian Pociecha (1999)
Kamil Woźniak (1999)

Współpracują z nami:
– pomocnicy
Jakub Apolinarski (1999)
Dominik Budzik (1996)
Patryk Caliński (1997)
Jarosław Czernysz (1999)
Maciej Kona (1996)
Oskar Mazurkiewicz (1997)
Damian Michalik (1992)
Szymon Piekarski (1999)
Patryk Wiszniowski (2002)
Dariusz Zapotoczny (1995)
– napastnicy
Patryk Kaczmarzyk (2000)
Michał Chyrek (1996)
Bartosz Nowakowski (1999)
Maciej Radaszkiewicz (1997)
Transfery/wypożyczenia – testy
1. Mohamad Kdouh (Liban) – Ilves Tampere (Finlandia) – 2015
2. Danijel Jurisić (Słowenia) – Infonet Tallinn (Estonia) – 2015
3. Piotr Makowski – Olimpia Zambrów – 2015
4. Victor Zapata (Kolumbia) – Sandecja Nowy Sącz – 2015
5. Denis Chojnacki – Concordia Knurów – 2015
6. Roman Skorupa – Pniówek 74 Pawłowice Śląskie – 2015
7. Piotr Makowski – Skra Częstochowa – 2015
8. Łukasz Kuropka – Concordia Knurów – 2015
9. Mirosław Kuczera – Concordia Knurów – 2015
10. Bartosz Szelong – Nadwiślan Góra – 2015
11. Manuel Curto (Portugalia) – Górnik Zabrze – 2015
12. Damian Michalik – Podbeskidzie Bielsko-Biała – 2015
13. Joslain Mayebi (Kamerun) – TB Tvøroyri (Wyspy Owcze) – 2016
14. Herve Din Din (Kamerun) – TB Tvøroyri (Wyspy Owcze) – 2016
15. Bartosz Szelong – Polonia Bytom – 2016
16. Damian Michalik – Zawisza Bydgoszcz – 2016
17. H. W. Hamed Da (Burkina Faso) – Song Lam Nghe An (Wietman) – 2016
18. Ritus Krjauklis (Łotwa) – Olimpia Grudziądz – 2016
19. Dziugas Bartkus (Litwa) – Górnik Łęczna – 2016
20. Edvardas Gaurilovas (Litwa) – Zagłębie Sosnowiec – 2016
21. Krystian Furgacz – LKS Bełk – 2016
22. Roman Skorupa – LKS Bełk – 2016
23. Karol Pstuś – Szombierki Bytom – 2016
24. Szymon Surdacki – Gwarek Tarnowskie Góry – 2016
25. Mateusz Nowara – Ruch Radzionków – 2016
26. Matej Centrih (Słowenia) – Egersunds IK (Norwegia) – 2016
27. Kaimar Saag (Estonia) – Egersunds IK (Norwegia) – 2016
28. Jakub Botor – Concordia Knurów – 2016
29. Dmitri Verkhovtsov (Białoruś) – Korona Kielce – 2016
30. Jakub Botor – Jedność 32 Przyszowice – 2016
31. Stefano Kunchev (Bułgaria) – Egersund IK (Norwegia) – 2016
32. Piotr Makowski – Karpaty Krosno – 2016
33. Karol Pstuś – Concordia Knurów – 2016
34. Denis Chojnacki – Jedność 32 Przyszowice – 2016
35. Roman Skorupa – Polonia Łaziska Górne – 2016
36. Nongotamba Shutsa A Lody (Finlandia) – Elverum (Norwegia) – 2016
37. Dawid Gargasz – Sarmacja Będzin – 2016
38. Krystian Maślanka – Poprad Muszyna – 2016
39. Reuben Ayarna (Ghana) – Ilves Tampere (Finlandia) – 2016
40. Frederic Nimani (Francja) – Egersund IK (Norwegia) – 2016
41. Joel Tshibamba (DR Konga) – FC Ha Noi T&T (Wietnam) – 2016
42. Damian Michalik – Olimpia Grudziądz – 2016
43. Karol Pstuś – Raków Częstochowa – 2016
44. Krystian Maślanka – Raków Częstochowa – 2016
45. Patryk Dudziński – Pniówek Pawłowice Śl. – 2016
46. Karol Pstuś – Pniówek Pawłowice Śląskie – 2016
47. Remigiusz Curyło – ROW Rybnik – 2016
48. Dawid Gargasz – BKS Stal Bielsko-Biała – 2016
49. Szymon Surdacki – Karpaty Krosno – 2016
50. Remigiusz Curyło – Soła Oświęcim – 2016
51. Oskar Wieliczko – Karpaty Krosno – 2016
52. Łukasz Buczkowski – Sokół Ostróda – 2016
53. Tomasz Czogała – Polonia Łaziska Górne – 2016
54. Patryk Dudziński – Polonia Łaziska Górne – 2016
55. Christian Pouga (Kamerun) – PS Kemi (Finlandia) – 2016
56. Dominik Mąka – Polonia Łaziska Górne – 2016
57. Mateusz Kiepura – RKS Grodziec – 2016
58. Wojciech Walkowski – Concordia Knurów – 2016
59. Karol Pstuś – Soła Oświęcim – 2016
60. Mateusz Skrobol – Iskra Pszczyna – 2016
61. Patryk Dudziński – Iskra Pszczyna – 2016
62. Kamil Papis – Szombierki Bytom – 2016
63. Dawid Gargasz – Soła Oświęcim – 2016
64. Karol Pstuś – Gwarek Tarnowskie Góry – 2016
65. Remigiusz Curyło – Gwarek Tarnowskie G. – 2016
66. Dominik Mąka – Concordia Knurów – 2016
67. Tomasz Czogała – Concordia Knurów – 2016
68. Tomasz Czogała – Nadwiślan Góra – 2016
69. Przemysław Kwaśniewski – Nadwiślan Góra – 2016
70. Mateusz Zejer – Rominta Gołdap – 2016
71. Sebastian Pączko – Sokół Ostróda – 2016
72. Gareth Owen (Walia) – AEK Lernaka (Cypr) – 2016
73. Krystian Maślanka – Leśnik Manowo – 2016
74. Oskar Radkiewicz – Nadwiślan Góra - 2016
75. Anto Pejić (Chorwacja) – Leiknir F (Islandia) – 2016
76. Alfi Conteh Lacalle (Sierra Leone) – Eiger FK (Norwegia) – 2016
77. Tomasz Szindler – Polonia Łaziska Górne – 2016
78. Solomon Kwambe (Nigeria) – Odense BK – 2016
79. Patryk Dudziński – Unia Turza Śląska – 2016
80. Szymon Surdacki – Unia Turza Śląska – 2016
81. Łukasz Czajka – Pniówek 74 Pawłowice Śląskie – 2016
82. Piotr Makowski – Rozwój Katowice – 2016
83. Dominik Konieczny – Rozwój Katowice – 2016
84. Szymon Surdacki – Szombierki Bytom – 2016
85. Joshua Balogun Kayode Nigeria) – Warta Poznań – 2016
86. Peter Suswam (Nigeria) – Warta Poznań – 2016
87. Eugen Zasavitchi (Mołdawia) – GKS Tychy – 2017
88. Joel Tshibamba (DR Konga) – Dogan Turk Birligi (Cypr Północny) – 2017
89. Maciej Wasilewski – Warta Poznań – 2017
90. Szymon Surdacki – Jarota Jarocin – 2017
91. Łukasz Rylukowski – Jarota Jarocin – 2017
92. Damian Szczepański – Sokół Ostróda – 2017
93. Łukasz Czajka – LKS Bełk – 2017
94. Oskar Radkiewicz – LKS Bełk – 2017
95. Jakub Janur  – Legionovia Legionowo – 2017
96. Maciej Wasilewski – Sokół Aleksandrów Łódzki – 2017
97. Kacper Będzieszak – BKS Stal Bielsko-Biała – 2017
98. Szymon Surdacki – Szombierki Bytom – 2017
99. Vaclav Jeżdik (Czechy) – Polonia Bytom – 2017
100. Robert Winogrodzki – Leiknir F (Islandia) – 2017
101. Emmanuel Sarki (Nigeria/Haiti) – MFK Karvina (Czechy) – 2017
102. Krystian Maślanka – Resovia Rzeszów – 2017
103. Łukasz Czajka – Unia Turza Śląska – 2017
104. Jakub Janur – Resovia Rzeszów – 2017
105. Aleksander Chmielewski – BKS Stal Bielsko-Biała – 2017
106. Rudinilson (Gwinea Bissau) – Suduva Marijampole (Litwa) – 2017
107. Toni Kolehmainen (Finlandia) – Wisła Puławy – 2017
108. Rudinilson (Gwinae Bissau) – Utenis Utena (Litwa) – 2017
109. Emmanuel Sarki (Nigeria/Haiti) – GKS Tychy – 2017
110. Momodou Ceesay (Gambia) – PS Kemi Kings (Finlandia) – 2017
111. Jose Embalo (Portugalia) – Raków Częstochowa – 2017
112. Dawid Gargasz – Górnik Zabrze – 2017
113. Damian Stąpała – Górnik Zabrze – 2017
114. Mikołaj Gabor – Górnik Zabrze – 2017
115. Mateusz Nowara – Siarka Tarnobrzeg – 2017
116. Mikołaj Gabor – Gryf Wejherowo – 2017
117. Hindrek Ojamaa (Estonia) – Olimpia Grudziądz – 2017
118. Dawid Gargasz – Legionovia Legionowo – 2017
119. Sebastian Pączko – Warta Poznań – 2017
120. Michał Chyrek – Warta Poznań – 2017
121. Aleksander Chmielewski – Elana Toruń – 2017
122. Damian Szczepański – Jarota Jarocin – 2017
123. Konrad Kasolik – Stal Stalowa Wola – 2017
124. Bartosz Szelong – GKS 1962 Jastrzębie Zdrój – 2017
125. Dawid Gargasz – Znicz Pruszków – 2017
126. Karol Pstuś – Podhale Nowy Targ – 2017
127. Dominik Konieczny – Gwarek Tarnowskie Góry – 2017
128. Kacper Będzieszak – Elana Toruń – 2017
129. Tamas Egerszegi (Węgry) – Miedź Legnica – 2017
130. Damian Stąpała – Karpaty Krosno – 2017
131. Łukasz Rylukowski – Karpaty Krosno – 2017
132. Damian Stąpała – Garbarnia Kraków – 2017
133. Łukasz Rylukowski – Soła Oświęcim – 2017
134. Karol Pstuś – Sarmacja Będzin – 2017
135. Szymon Surdacki – MKS Myszków – 2017
136. Michał Chyrek – Jarota Jarocin – 2017
137. Łukasz Rylukowski – Wilki Wilcza – 2017
138. Damian Stąpała – Michałowianka Michałowice – 2017
139. Rudinilson Silva (GwineaBissau)–Olympique de Khouribga(Maroko) 2017
140. Karol Pstuś – MKS Myszków – 2017
141. Marius Noubissi (Kamerun) – Ilves Tampere (Finlandia) – 2017
142. Michał Chyrek – Unia Solec Kujawski – 2017
143. Jakub Janur – JKS Jarosław – 2017
144. Aleksandar Damcevski – Karpaty Lwów (Ukraina) – 2017
145. Ireneusz Butowicz – Carina Gubin – 2017
146. Krzysztof Jurczyk – Górnik Zabrze – 2017
147. Robert Winogrodzki – Utenis Utena (Litwa) – 2017
148. Eryk Buchalik – Górnik Zabrze – 2017
149. Mateusz Nowara – Pniówek Pawłowice Śląskie – 2017
150. Maksim Lipin – PS Kemi Kings (Finlandia) – 2017

Transfery/wypożyczenia – testy
151. Teemu Penninkangas – Sandecja Nowy Sącz – 2017
152. Damian Stąpała – Podhale Nowy Targ – 2017
153. Mantas Kuklys – Arka Gdynia – 2017
154. Kristijan Naumovski – Birkirkara FC (Malta) – 2017
155. Teemu Penninkangas – Raków Częstochowa – 2018
156. Konrad Kasolik – Puszcza Niepołomice – 2018
157. Daniele Iraci – Gryf Wejherowo – 2018
158. Jakub Janur – Gryf Wejherowo – 2018
159. Michał Chyrek – Gryf Wejherowo – 2018
160. Dawid Gargasz – Pogoń Siedlce – 2018
161. Konrad Kasolik – Motor Lublin – 2018
162. Krystian Furgacz – Stal Brzeg – 2018
163. Karl Mool – Sandecja Nowy Sącz – 2018
164. Damian Bartos – Pniówek Pawłowice Śląskie – 2018
165. Michał Panufnik – Gryf Wejherowo – 2018
166. Daniele Iraci – Sokół Ostróda – 2018
167. Maciej Radaszkiewicz – Olimpia Zambrów – 2018
168. Krystian Maślanka – Polonia Łaziska Górne – 2018
169. Daniele Iraci – Widzew Łódź – 2018
170. Damian Bartos – Wilki Wilcza – 2018
171. Michał Panufnik – Avia Świdnik – 2018
172. Michał Panufnik – Orlęta Radzyń Podlaski – 2018
173. Hakeem Araba – PS Kemi Kings (Finlandia) – 2018
174. Aleksander Sopel – Stal Brzeg – 2018
175. Maciej Radaszkiewicz – Stal Brzeg – 2018
176. Aleksander Sopel – Polonia Bytom – 2018
177. Sergei Mosnikov – Olimpia Grudziądz – 2018
178. Michał Chyrek – Piast Żmigród – 2018
179. Massamba Sambou – Valur Reykjavik (Islandia) – 2018
180. Aliyu Abubakar – PS Kemi Kings (Finlandia) – 2018
181. Mikołaj Gabor – Olimpia Grudziądz – 2018
182. Henrik Ojamaa – Miedź Legnica – 2018
183. MomodouCeesay(Gambia)–KyzylzharSKPetropavlovsk(Kazachstan) 2018
184. Jakub Apolinarski – Polonia Środa Wielkopolska – 2018
185. Adrian Chopcia – Polonia Środa Wielkopolska – 2018
186. Aleksander Chmielewski – Piast Żmigród – 2018
187. Wojciech Kostelecki – Pniówek Pawłowice Śląskie – 2018
188. Damian Szczepański – Pelikan Łowicz – 2018
189. Aleksander Chmielewski – Pniówek Pawłowice Śląskie – 2018
190. Dominik Budzik – Ruch Chorzów – 2018
191. Simon Kupec – GKS Katowice – 2018
192. Roderick Miller (Panama) – CD Feirense (Portugalia) – 2018
193. Kacper Będzieszak – Ruch Chorzów – 2018
194. Michał Chyrek – Pelikan Łowicz – 2018
195. Mateusz Harkawy – Sarmacja Będzin – 2018
196. Kacper Będzieszak – Legionovia Legionowo – 2018
197. Dominik Budzik – Polonia Bytom – 2018
198. Łukasz Skowron – Stal Rzeszów – 2018
199. Szymon Piekarski – Jarota Jarocin – 2018
200. Maciej Obodecki – Sokół Aleksandrów Łódzki – 2018
201. Michał Chyrek – Stilon Gorzów – 2018
202. Dominik Konieczny – Wierzyca Pelplin – 2018
203. Eryk Buchalik – Warta Zawiercie – 2018
204. Krzysztof Jurczyk – Dąb Gaszowice – 2018
205. Maciej Radaszkiewicz – Ruch Wysokie Mazowieckie – 2018
206. Maciej Obodecki – MKS Myszków – 2018
207. Mateusz Harkawy – Warta Zawiercie – 2018
208. Eryk Buchalik – Sarmacja Będzin – 2018
209. Szymon Majcher – Błękitni Ropczyce – 2018
210. Dawid Gargasz – Sarmacja Będzin – 2018
211. Jakub Kosorin – Ruch Chorzów – 2018
212. Jakub Apolinarski – Raków Częstochowa – 2018
213. Robert Winogrodzki – Piast Żmigród – 2018
214. Edgar Tur – Ruch Chorzów – 2018
215. Rudinilson Silva – DRB Tadjenanet (Algieria) – 2018
216. Ireneusz Butowicz – Lechia Dzierżoniów – 2019
217. Mateusz Torbiczuk – Lechia Dzierżoniów – 2019
218. Artur Valikaev (Rosja) – Wigry Suwałki – 2019
219. Artjom Dmitrijev (Estonia) – FC Okzhetpes (Kazachstan) – 2019
220. Maciej Obodecki – Radomsko
221. Roderick Miller (Panama) – FC Okzhetpes (Kazachstan) – 2019
222. Damian Michalik – Raków Częstochowa – 2019
223. Robert Winogrodzki – Nybergsund (Norwegia) – 2019
224. Mateusz Nowara – Szombierki Bytom – 2019
225. Maciej Radaszkiewicz – Pelikan Łowicz – 2019
226. Mateusz Nowara – Gwarek Ornontowice – 2019
227. Rudinilson Silva – Kauno Żalgiris (Litwa) – 2019
228. Linas Klimavicius (Litwa) – Dinamo Bukareszt (Rumunia) – 2019
229. Mateusz Harkawy – Gwarek Ornontowice – 2019
230. Maciej Radaszkiewicz – Stal Kraśnik – 2019
231. Bartosz Szelong – Sokół Aleksandrów Łódzki – 2019
232. Bartosz Nowakowski – Soła Oświęcim – 2019
233. Maciej Radaszkiewicz – MKS Ełk – 2019
234. Michał Chyrek – Warta Gorzów – 2019
235. Maciej Kona – Olimpia Grudziądz – 2019
236. Patryk Kaczmarzyk – Pniówek Pawłowice Śląskie – 2019
237. Bartosz Szelong – Soła Oświęcim – 2019
238. Damian Cybulko – Agroplon Głuszyna – 2019
239. Julian Rullier – Nybergsund (Norwegia) – 2019
240. Dominik Konieczny – Gwarek Tarnowskie Góry (2019)
241. Michał Chyrek – Lubuszanin Drezdenko (2019)
242. Filip Ivanovski – KPV Kokkola (2019)
243. Ivan Antolek – IF Höttur – Islandia (2019)
244. Michał Bodys – GKS Katowice (2019)
245. Krzysztof Jurczyk – Pniówek Pawłowice Śląskie (2019)
246. Kiko Naumovski – Balzan FC (Malta) – 2019
247. Dariusz Zapotoczny – Bytovia Bytów – 2019
248. Michał Bodys – Resovia Rzeszów – 2019
249. Sebastian Pociecha – Stal Rzeszów – 2019
250. Mateusz Nowara – Ruch Chorzów – 2019
251. Michał Bodys – Ruch Zdzieszowice – 2019
252. Damian Michalik – Stal Rzeszów – 2019
253. Dariusz Zapotoczny – KKS 1925 Kalisz – 2019
254. Mateo Muzek – FK Oleksandrija (Ukraina) – 2019
255. Michał Bedronka – Polonia Bytom – 2019
256. Bartosz Szelong – Avia Świdnik – 2019
257. Krzysztof Jurczyk – Gwarek Ornontowice – 2019
258. Patryk Kaczmarzyk – Gwarek Ornontowice – 2019
259. Kamil Woźniak – Pelikan Łowicz – 2019
260. Dominik Konieczny – Polonia Bytom – 2019
261. Dariusz Zapotoczny – Podhale Nowy Targ – 2019
262. Maciej Radaszkiewicz – Ruch Wysokie Mazowieckie – 2019
263. Patryk Kaczmarzyk – Unia Książenice – 2019
264. Piotr Kwoska – Unia Książenice – 2019
265. Oliver Praznovsky – Chrobry Głogów – 2019
266. Jarosław Czernysz – GKS Katowice – 2020
267. Jakub Apolinarski – Warta Poznań – 2020
268. Antoniu Stoian (trener) – KPV Kokkola – 2020
269. Linas Klimavicius – Politechnica Iasi – 2020
270. Jarosław Czernysz – Odra Opole – 2020
271. Sebastian Pociecha – Polonia Bytom – 2020
272. Maciej Radaszkiewicz – Polonia Bytom – 2020
273. Anel Rashkaj – SJK Seinajoki (Finlandia) – 2020
274. Jakub Sulc – Zagłębie Sosnowiec – 2020
275. Henrik Ojamaa – Widzew Łódź – 2020
276. Petteri Forsell – Korona Kielce – 2020
277. Sebastian Pociecha – Garbarnia Kraków – 2020
278. Julian Rullier – Elverum Fotbal (Norwegia) – 2020
279. Dariusz Zapotoczny – Ruch Zdzieszowice – 2020
280. Sebastian Pociecha – Polonia Warszawa – 2020
281. Oskar Mazurkiewicz – Pniówek Pawłowice – 2020
282. Steven Thicot – Kauno Żalgiris – 2020